Klaidos žinutė

  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/levashov/domains/levashov.lt/public_html/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters - drupal_get_feeds() (eilutė 394/home/levashov/domains/levashov.lt/public_html/includes/common.inc).

Seansų peržiūrėjimo taisyklės

Tam, kad galėtumėte pagerinti savijautą ir atstatyti bendrą sveikatą, Jums suteikiama galimybė nemokamai nusikopijuoti gydomąjį Seansą Nr. 1. Šis Seansas neskirtas gydyti kokiai nors konkrečiai ligai, bet, nepaisant to, daugeliu atveju jis padės Jums atsikratyti sveikatos problemų.

Poveikio jėga apskaičiuota vidutinio jautrumo žmogui, todėl padidinto jautrumo žmonės gali justi labai stiprų poveikį, o žemesnio jautrumo žmonės – silpną poveikį, arba nejusti jokio.

Tuo atveju, jeigu padidinto jautrumo žmonės pajus galvos svaigimo arba pykinimo pojūčius, būtina tuojau pat nutraukti Gydomojo Seanso peržiūrą. Šie simtomai reiškia organizmo perkrovą, todėl primygtinai rekomenduojama peržiūros netęsti, kitaip, gydomąjį seansą peržiūrintis žmogus gali atsurti artimoje komai būsenoje.

Jeigu peržiūrintysis, pajutęs galvos svaigimo arba pykinimo simptomus, nenutrauks Seanso peržiūros, visa atsakomybė už pasekmes teks pačiam peržiūrinčiajam.

Toliau, primygtinai rekomenduojama Seansą peržiūrėti ne daugiau vieno karto per dieną. Ir tai turi daryti net ir tie, kurie Seanso peržiūros metu nieko nejaučia. Net ir tuo atveju organizmas yra veikiamas, ir poveikis pasijus vėliau.

Todėl, dar kartą primygrinai rekomenduojama Seansą peržiūrėti ne daugiau vieno karto per dieną. Ignoruojant šią rekomendaciją, visa atsakomybė už pasekmes teks pačiam peržiūrinčiajam.

Po nusikopijavimo iš svetainės, gydomasis Seanso poveikis bus tik pirmųjų dešimties peržiūrų metu, po to jokio gydomojo poveikio neliks. Po dešimties peržiūrų, norintieji gali nusikopijuoti Gydomąjį Seansą Nr.2.

Daugaliu atvejų, Gydomųjų Seansų Nr. 1 ir Nr. 2, bendroje sumoje dvidešimties kartų peržiūrų gali nepakakti tam, kad atstatyti organizmo sistemos balansą. Todėl, norintieji gali pakartoti Gydomuosius Seansus Nr.1 ir Nr. 2 tiek kartų, kiek manys reikalinga.

Tam, norintiesiems reikės kiekvieną kartą iš naujo nusikopijuoti iš svetainės Gydomuosius Seansus Nr. 1 ir Nr. 2.

Perspėju, kad po nusikopijavimo, Sensai turi poveikį tik dešimt pirmųjų peržiūrų metu, po to jokio gydomojo poveikio nebus.

Jeigu Jūs nusprendėte iš svetainės nusikopijuoti Gydomąjį Seansą Nr. 1, tai reiškia, kad Jūs priimate aukščiau nurodytas sąlygas ir visa atsakomybė už jų vykdymą  tenka tam, kas iš svetainės nusikopijavo Gydomąjį Seansą Nr. 1 ir tą Seansą peržiūrėjo.

Jeigu peržiūrintysis Seansą nežinojo apie reikalavimus peržiūrintiesiems Seansą, atakomybė už galimas pasekmes tenka tam, kas nukopijavo Seansą iš svetainės ir peržiūrinčiųjų neperspėjo apie atsargumo priemones, norint pasiekti efektyvaus gydomojo poveikio.

Jus gerbiantis ir visiems norintiems atstatyti savo sveikatą linkintis sėkmės,

Nikolajus Levašovas.